loading

Firma z wieloletnim doświadczeniem w branży motoryzacyjnej, nastawiona na dalszy rozwój poszukuje pracowników.

Konsultant ds. sprzedaży

Nr ref.: J&R/1/04/2010

Miejsce pracy: opolskie/Opole
Branża: Sprzedaż
Ilość wakatów: 1
Typ umowy: Umowa o pracę
Zarobki od: 2 000,00 zł do: 10 000,00 zł
Tryb pracy: W siedzibie firmy

Opis stanowiska

  • nawiązywanie kontaktów z klientami, budowanie długofalowych relacji handlowych,
  • pozyskiwanie nowych klientów ,
  • budowanie trwałych relacji z klientami,
  • realizacja założonych celów sprzedażowych,

Wymagania

  • doświadczenie w sprzedaży i kontaktach z klientami,
  • umiejętności prowadzenia rozmów handlowych, umiejętności negocjacyjne,
  • wysoki poziom umiejętności interpersonalnych,
  • inicjatywa, zaangażowanie oraz silna motywacja do osiągnięcia sukcesu,
  • konsekwencja i determinacja w dążeniu do realizacji celów,
  • samodyscyplina, umiejętność organizowania własnej pracy,
  • wysoka kultura osobista oraz komunikatywność,
  • przedsiębiorczość, kreatywność, zdecydowanie w działaniu,
  • znajomość branży motoryzayjnej,
  • zdolność przyswajania wiedzy technicznej,
  • znajomość języka angielskiego lub niemieckiego mile widziana,
  • dyspozycyjność i gotowość do podróży służbowych,
  • prawo jazdy kat. B.

Oferujemy

Możliwość rozwoju zawodowego i awansu, atrakcyjne i motywujące warunki wynagrodzenia, ambitne wyzwania, dużą samodzielność, przyjazną atmosferę pracy w zgranym zespole, możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji, samorealizację w nowocześnie zarządzanej firmie.

Zainteresowała Cię nasza oferta?

Wyślij aplikację składającą się z CV i Listu Motywacyjnego na adres: daniel.rusnak@j-r.opole.pl

Prosimy o dopisanie i podpisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o ochronie danych osobowych Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)".

Mechanik samochodowy

Miejsce pracy: Opole, siedziba firmy
Rodzaj zatrudnienia: umowa o pracę
Tryb pracy: pełny etat, dwuzmianowo

Opis stanowiska:

  • mechanik odpowiedzialny jest za sprawną diagnostykę, naprawę, doposażenie i wykonywanie przeglądów okresowych pojazdów
  • w strukturze organizacyjnej stanowisko podlega Szefowi Serwisu

Kluczowe zadania:

  • ustalanie przyczyn wad i uszkodzeń poszczególnych zespołów i mechanizmów pojazdu metodami diagnostyki technicznej
  • wykonywanie napraw, przeglądów i doposażeń pojazdów mechanicznych
  • współpraca z magazynem działu części zamiennych oraz recepcją serwisu

Profil Pracownika:

  • doświadczenie 2 lata na takim samym lub podobnym stanowisku pracy
  • umiejętność pracy w zespole
  • kultura osobista
  • bardzo dobra organizacja pracy własnej
  • umiejętność szybkiego uczenia się
  • otwartość na zmiany, chęć podnoszenia kwalifikacji i ciągłego rozwoju
  • rzetelność i skrupulatność w wykonywaniu obowiązków
  • orientacja na wynik
  • umiejętność dostosowywania się do obowiązujących standardów i procedur
  • prawo jazdy kat. B

Oferujemy

  • stabilną i ciekawą pracę na podstawie umowy o pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • pracę dla jednej z czołowych marek na rynku motoryzacyjnym
  • atrakcyjne warunki wynagrodzenia, powiązane z wynikami działania i jakością pracy
  • możliwość ugruntowania dotychczasowego doświadczenia i rozwoju nowych umiejętności
  • możliwość rozwoju w ramach dostępnych szkoleń tematycznych
  • niezbędne narzędzia do wykonywanej pracy

Szczegóły oferty zostaną przedstawione wybranym Kandydatom podczas bezpośredniego spotkania
z Zarządem firmy. Wszystkim Kandydatom gwarantujemy całkowitą dyskrecję.

Wyślij aplikację składającą się z CV i Listu Motywacyjnego na adres:

AUTO-SALON Sp. z o.o.

ul. Wrocławska 137

45-836 Opole

Email: salon@j-r.opole.pl

Telefon do kontaktu w sprawie pracy: 77 45 15 350

Zastrzegamy sobie prawo kontaktu tylko z wybranymi kandydatami. Prosimy o dopisanie i podpisanie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)".

Do góry